• kontakt@ngo.kielce.pl
  • tel. 41 347 45 20, 667 812 750

Szanowni Państwo,

Właśnie rozpoczęliśmy prace nad Planem Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Kielc i Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego, który jest długoterminową strategią opierającą się na planowaniu przyjaznego transportu wraz z jak największym wykorzystaniem dostępnej infrastruktury na terenie KOF.

Chcemy, aby wszystkie miasta i wsie w obrębie Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego miały jak najlepszą komunikację, żeby przemieszczanie się było wygodne i bezpieczne. Będziemy dążyć do tego, aby dzieci maiły zielone tereny do zabaw, żeby powstawało więcej parków, a powietrze, którym oddychamy było czystsze. Razem chcemy poprawić komfort życia w Kieleckim Obszarze Funkcjonalnym.

Prace nad planem są prowadzone przez ekspertów z dziedzin transportu, mobilności, bezpieczeństwa ruchu drogowego i rozwoju miast przy znaczącym udziale mieszkańców. Każdy z mieszkańców może wpłynąć na treść planu i dalsze działania angażując się w proponowane spotkania, warsztaty czy biorąc udział w przeprowadzanych badaniach i ankietach.

W związku z powyższym chcielibyśmy Państwa zaprosić na spotkania informacyjne dla mieszkańców, które odbędą się dnia 10 listopada 2022 r. w formule online za pośrednictwem platformy MS Teams:

o godzinie 10:00: Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

oraz 18:00: Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Wykonawca:

Więcej informacji oraz aktualności znajdują się na stronie internetowej projektu:

https://sump-kof.databout.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *