• kontakt@ngo.kielce.pl
  • tel. 41 347 45 20, 667 812 750

Kieleckie Święto Rowerzysty 2022

Kieleckie Święto Rowerzysty 2022

🚲 Zapraszamy na tegoroczne Kieleckie Święto Rowerzysty organizowane w ramach realizacji zadania z Budżetu Obywatelskiego Miasta Kielce.

🚲 Startujemy o godzinie 14:00 z kieleckiego Rynku, skąd przejedziemy w wielkim i głośnym korowodzie rowerowym ulicami Kielc. Przejazd zakończy się około godziny 15:00 piknikiem w Przestrzeni Relaksu w Dolinie Silnicy.

🚲 Tam dla rowerzystów koncert zagra zespół Fuzzy Birds oraz duet Rafcox i Tomasz Dąbrowski. Na uczestników imprezy będą czekać potrawy z grilla oraz zimne i ciepłe napoje. Przewidziane są również konkursy z nagrodami. Na miejscu będzie giełda rowerowa, a każdy będzie mógł sprawdzić stan techniczny swoich „dwóch kółek” w mobilnym serwisie.

🚲 Najmłodsi będą mogli spędzić czas pod opieką animatora.

🚲 Wieczorem, o godzinie 21:00 we współpracy z Kinem Moskwa i Kieleckim Parkiem Technologicznym odbędzie się seans kina letniego. Dla wszystkich widzów mamy popcorn!

🚲Kieleckie Święto Rowerzysty to wydarzenia dla wszystkich pokoleń. Czy jeździcie na rowerze do pracy lub szkoły czy rekreacyjnie w weekendy – to Wasz dzień. Zapraszamy absolutnie wszystkich. Pokażmy, że społeczność rowerowa w Kielcach jest liczna i aktywna.

🚲 Kieleckie Święto Rowerzysty to wydarzenie organizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2022 r., wybrane do realizacji dzięki głosom mieszkańców. Dzięki waszym głosom będzie to trzecie takie wydarzenie w historii naszego miasta!

—>>> https://www.facebook.com/events/495494559040731 <<<—–