• kontakt@ngo.kielce.pl
  • tel. 41 347 45 20, 667 812 750

Opublikowano listę pozytywnie zweryfikowanych projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok

Opublikowano listę pozytywnie zweryfikowanych projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok

9 września, została opublikowana lista projektów zgłoszonych do Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego, ocenionych pozytywnie i negatywnie. W tegorocznej edycji KBO 2021 złożono rekordową liczbę projektów, aż 186. Pozytywną weryfikację przeszło 126 projektów.

Wnioskodawcy, których projekty uzyskały ocenę negatywną mogą złożyć odwołanie. Mają na to czas w dniach od 10 do 16 września. Zgodnie z Regulaminem Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego odwołanie można wnieść pisemnie lub elektronicznie do Komisji ds. KBO za pośrednictwem Urzędu Miasta Kielce. Komisja rozpatrzy odwołania na posiedzeniu jawnym w dniu 22 września.

Ostateczna lista projektów dopuszczonych do głosowania zostanie opublikowana w dniu 24 września na stronie pod adresem www.bo.kielce.eu.

Głosowanie rozpocznie się 25 września i potrwa dwa tygodnie. Po raz pierwszy głosowanie odbywać się będzie wyłącznie elektronicznie za pomocą formularza dostępnego na stronie adresem www.bo.kielce.eu. Wymagane  jest przy tym podanie swojego numeru telefonu komórkowego, na który zostanie wysłany sms z kodem weryfikacyjnym. Na jeden numer telefonu może zostać wysłany wyłącznie jeden sms.

Lista pozytywnie ocenionych projektów:

https://budzetobywatelski.kielce.eu/bo-2020-2021-publikacja-zgloszonych-projektow-ocena-merytoryczna-zweryfikowane-pozytywnie.html