• kontakt@ngo.kielce.pl
  • tel. 41 347 45 20, 667 812 750

Ogólnopolskie Targi Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO

Początek 2022-10-27 10:00
Koniec 2022-10-28 15:15
Miejsce Targi Kielce, Zakładowa 1, Hala E
Opis

Już w październiku przedstawiciele organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy i mieszkańcy województwa świętokrzyskiego będą mogli spotkać się na Ogólnopolskich Targach Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO. Wydarzenie oferuje możliwość promocji organizacji, a także integracji sektora pozarządowego.

Ogólnopolskie Targi Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO odbędą się w dniach 27-28.10.2022 r. To ogromne przedsięwzięcie, które przyczyni się do poszerzenia wiedzy na temat organizacji pozarządowych i poznania wszelkich przejawów aktywności społecznej wśród społeczeństwa. Co więcej, uczestnicy będą mieć możliwość bezpośredniego porozmawiania z działaczami społecznymi, którzy szczegółowo przybliżą temat swojej działalności.

W czasie trwania targów odbędą się liczne konferencje oraz panele dyskusyjne prowadzone przez osoby znane i doświadczone z zakresu funkcjonowania NGO-sów. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w wielu dyskusjach. Podczas wydarzenia zgromadzone ngo, w tym ogólnopolskie federacje organizacji wystawią swoje stoiska i przybliżą chętnym osobom szczegóły dotyczące swojej aktywności społecznej.

link do strony wydarzenia: https://targingo.pl/

Zaproszenie na Targi NGO-EXPO samorządy