• kontakt@ngo.kielce.pl
  • tel. 41 347 45 20, 667 812 750

Spacer miejski – Kielce w pigułce – 30 VIII 2020

Początek 2020-08-30 10:00
Koniec 2020-08-25 12:30
Miejsce pin św. Wojciecha, Kielce
Opis

Lato sprzyja spacerom i zwiedzaniu! 🙂
Podczas naszego spotkania dowiecie się co można zobaczyć w Kielcach w ciągu dwóch godzin! Co pokazać znajomym, którzy właśnie przyjechali do Was z innego miasta? Jakie miejsca są warte uwagi i wyjątkowe?
To tylko niektóre tematy, które poruszymy podczas spaceru! Spotykamy się 30 sierpnia o godzinie 10.00 na parkingu obok kościoła św. Wojciecha w Kielcach.
Każdy spacer jest inny! Jeżeli byliście już na spacerze Kielce w pigułce to nic straconego – za każdym razem wprowadzam jakieś nowości! 🙂
Spacer potrwa około 2-3 godziny i jest bezpłatny. Jeżeli Wam się spodoba, możecie to docenić wrzucając coś do świnki skarbonki.
Zawsze aktualne informacje o spacerach znajdziecie tutaj:
https://tymrazem.pl/tym-razem-kielce-spacery/
Cudze chwalicie a Kielc nie znacie. To hasło wyjaśnia w prosty sposób ideę spacerów. Wielu Kielczan nie ma czasu ani możliwości poznania naszego miasta. Wielu przyjezdnych, których Kielce urzekły również będzie miało możliwość je poznać. Spacer będzie możliwością do poznania najciekawszych miejsc w Kielcach i integrację uczestników między sobą. Oprócz ciekawych informacji związanych z historią obiektów podczas spaceru przewidujemy także prezentacje archiwalnych zdjęć i zagadki. Chcemy, aby spacery odbywały się cyklicznie i każdy mógł zauroczyć się Kielcami. Udział w spacerach jest darmowy a każdy uczestnik mile widziany. Dla spacerowiczów angielskojęzycznych również poświęcimy czas i „zarazimy” Kielcami.

 

Organizator: tymrazem.pl