• kontakt@ngo.kielce.pl
  • tel. 41 347 45 20, 667 812 750

Park(ing) Day For Fitness – bezpłatny webinar

Park(ing) Day For Fitness – bezpłatny webinar

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym, międzynarodowym webinarze poświęconym aktywności fizycznej mieszkańców w przestrzeni miejskiej, który odbędzie się 27 stycznia (piątek), o godzinie 12:00.

Spotkanie organizowane przez Fundację V4Sport będzie dotyczyć zrównoważonej mobilności oraz idei placemaking. Czy możliwe jest zaaranżowanie miejsc do ruchu w gęstej infrastrukturze miejskiej? Czy można niskim nakładem finansowym zaadaptować miasta tak, by sprzyjały aktywności fizycznej? Oczywiście, że tak! O pomysłach i dobrych praktykach opowiedzą lokalni i zagraniczni eksperci, którzy podzielą się wiedzą odnośnie alternatywnych możliwości korzystania z przestrzeni miejskiej. Opowiedzą również o doświadczeniach, jakie zdobyli w czasie realizacji projektu Park(ing) Day For Fitness we Wrocławiu i jego wpływie na dalsze działania w architekturze miejskiej.

Wystąpienia prelegentów zagranicznych będą tłumaczone na język polski.

Webinar skierowany jest przede wszystkim do przedstawicieli/ek rad osiedli, władz i pracowników samorządowych, radnych oraz członków lokalnych organizacji społecznych, którzy są odpowiedzialni za sport, edukację, zdrowie i infrastrukturę.

Wszyscy uczestniczy otrzymają imienny, międzynarodowy certyfikat udziału. 

Szczegółowy program spotkania będzie dostępny już wkrótce, jednak już dziś prosimy o zarezerwowanie w/w daty i dokonanie zapisu poprzez krótki formularz: https://forms.gle/tS9UBCfpcoxa4CYA7

Webinar odbędzie się w ramach projektu Park(ing) Day For Fitness, który pokazuje, jak w łatwy sposób można zaaranżować przestrzeń publiczną na rzecz aktywności fizycznej i interakcji społecznych. Główny nacisk kładziony jest na potencjał miejsc parkingowych, które mogą być wykorzystane jako miejsca sprzyjające ruchowi, ekspresji artystycznej, zabawie i kulturze.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z organizatorem wydarzenia pod adresem mailowym: biuro@v4sport.eu lub na Facebook’u: https://www.facebook.com/V4sport.Fundacja